Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Насадка на пилосос Electrolux MFD01E
| Тип насадки | щітка |
| Сумісність з брендом | універсальний |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | для видалення пилу |
| Комплектація | 1 насадка |
| Габарити (ВхШхГ) | 109 х 276 х 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | Electrolux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Electrolux MFD01E
Універсальна насадка Electrolux MFD 01E, Що використовує принцип електростатичного електрики для пилососів діаметром 32 і 35 мм. Він сумісний з пилососами різних марок і відмінно підходить для простого і швидкого видалення пилу без попадання пилу в повітря. Ви також можете використовувати його для очищення важкодоступних місць, таких як клавіатура, тендітні предмети і т.д.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Насадка на пилосос Electrolux MFD01E
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Насадка на пилосос Electrolux MFD01E
| Тип насадки | щітка |
| Сумісність з брендом | універсальний |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | для видалення пилу |
| Комплектація | 1 насадка |
| Габарити (ВхШхГ) | 109 х 276 х 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | Electrolux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Electrolux MFD01E
Універсальна насадка Electrolux MFD 01E, Що використовує принцип електростатичного електрики для пилососів діаметром 32 і 35 мм. Він сумісний з пилососами різних марок і відмінно підходить для простого і швидкого видалення пилу без попадання пилу в повітря. Ви також можете використовувати його для очищення важкодоступних місць, таких як клавіатура, тендітні предмети і т.д.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше