Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SD610 ADATA (SC610-500G-CBK/RD)
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | SD610 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 67,3 x 23,5 x 10,2 мм |
| Вага | 13 г |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SD610 ADATA (SC610-500G-CBK/RD)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SD610 ADATA (SC610-500G-CBK/RD)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SD610 ADATA (SC610-500G-CBK/RD)
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | SD610 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 67,3 x 23,5 x 10,2 мм |
| Вага | 13 г |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 500GB SD610 ADATA (SC610-500G-CBK/RD)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше