Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | SD810 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Тип поставки | BOX |
| Габарити | 72.7 x 44 x 12.24 мм |
| Вага | 41.7 г |
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | SD810 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Тип поставки | BOX |
| Габарити | 72.7 x 44 x 12.24 мм |
| Вага | 41.7 г |
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD USB 3.2 500GB ADATA (SD810-500G-CSG)