бензин, 4-х тактний, 2.5 к.с., 1470 Вт, 30 м, 167 л/хв, 8 м, 380 х 380 х 290 мм, 7 кг
Немає в наявності 4 393 грн
код: U0911591 сьогодні
Акція
код: U0456911 сьогодні
Акція
код: U0456912 сьогодні
Акція
Характеристики Мотопомпа Forte FP10С (10м3/г) (33982)
| Питание | бензин |
| Двигун | 4-х тактний |
| Потужність, к.с. | 2.5 к.с. |
| Потужність, Вт | 1470 Вт |
| Висота підйому | 30 м |
| Продуктивність | 167 л/хв |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Додатково | датчик рівня масла |
| Розміри | 380 х 380 х 290 мм |
| Вага | 7 кг |
Опис Мотопомпа Forte FP10С (10м3/г) (33982)
Мотопомпа Forte FP10С призначена насамперед для дачників і садівників для поливу присадибних ділянок завдяки своїй компактності, малій вазі та простоті у використанні.
Особливості:
- потужний двигун дає змогу створювати напір до 30 м
- висока продуктивність
- регулятор потужності двигуна, дає змогу контролювати продуктивність мотопомпи
- вихідний патрубок 25 мм, можливе використання стандартних поливальних шлангів
бензин, 4-х тактний, 2.5 к.с., 1470 Вт, 30 м, 167 л/хв, 8 м, 380 х 380 х 290 мм, 7 кг
Немає в наявності 4 393 грн
код: U0911591 сьогодні
Акція
код: U0456911 сьогодні
Акція
код: U0456912 сьогодні
Акція
Характеристики Мотопомпа Forte FP10С (10м3/г) (33982)
| Питание | бензин |
| Двигун | 4-х тактний |
| Потужність, к.с. | 2.5 к.с. |
| Потужність, Вт | 1470 Вт |
| Висота підйому | 30 м |
| Продуктивність | 167 л/хв |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Додатково | датчик рівня масла |
| Розміри | 380 х 380 х 290 мм |
| Вага | 7 кг |
Опис Мотопомпа Forte FP10С (10м3/г) (33982)
Мотопомпа Forte FP10С призначена насамперед для дачників і садівників для поливу присадибних ділянок завдяки своїй компактності, малій вазі та простоті у використанні.
Особливості:
- потужний двигун дає змогу створювати напір до 30 м
- висока продуктивність
- регулятор потужності двигуна, дає змогу контролювати продуктивність мотопомпи
- вихідний патрубок 25 мм, можливе використання стандартних поливальних шлангів
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше