Акція
бензин, 4-х тактний, 6.5 к.с., 25 м, 1000 л/хв, 8 м, 5 мм, 3" (80 мм), 520 х 435 х 390 мм, 22 кг
8990 + 190 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 911 грн
сьогодні
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775) (PDF, 956,6Kb)
Характеристики Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775)
| Питание | бензин |
| Двигун | 4-х тактний |
| Потужність, к.с. | 6.5 к.с. |
| Висота підйому | 25 м |
| Продуктивність | 1000 л/хв |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Макс. розмір твердих частинок | 5 мм |
| Діаметр патрубка під шланг | 3" (80 мм) |
| Розміри | 520 х 435 х 390 мм |
| Вага | 22 кг |
Опис Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775)
Акція
бензин, 4-х тактний, 6.5 к.с., 25 м, 1000 л/хв, 8 м, 5 мм, 3" (80 мм), 520 х 435 х 390 мм, 22 кг
8990 + 190 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 911 грн
сьогодні
Доставка Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775) (PDF, 956,6Kb)
Характеристики Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775)
| Питание | бензин |
| Двигун | 4-х тактний |
| Потужність, к.с. | 6.5 к.с. |
| Висота підйому | 25 м |
| Продуктивність | 1000 л/хв |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Макс. розмір твердих частинок | 5 мм |
| Діаметр патрубка під шланг | 3" (80 мм) |
| Розміри | 520 х 435 х 390 мм |
| Вага | 22 кг |
Опис Мотопомпа Зеніт ЗМП-80 (845775)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше