чорний
Немає в наявності 999 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS2999
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…95% |
| Діапазон показників температури | -20... + 60℃ зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Живлення | батарейка 3 x 1,5 В, тип AAА |
| Додатково | годинник, значок прогнозу погоди |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 142 х 98 х 22 мм |
Опис Метеостанція Sencor SWS2999
- Прогноз погоди (сонячно, невелика хмарність, хмарно, дощово, снігово)
- Показання температури та вологості в приміщенні
- Показання температури та вологості зовні
- Записи макс./ хв. в пам'ять
- Діапазон температури всередині приміщення: від 0°C до +50°C
- Діапазон температури зовні: -20°C до +60°C
- Діапазон вологості в приміщенні та на вулиці: від 20% до 95% RH
- Дисплей температури з°C/°F
- Цифровий час, що вибирається, і дата
- 12/24 години Вибирається формат
- Сенсорні кнопки на екрані
- ЖК-дисплей з коротким білим підсвічуванням
- Індикатор низького заряду батареї
- Установка на столі або настінна
- Підтримка до 3 датчиків
- 1 датчик в комплект (SWS TH2850-2999-3851-5150)
- Передача даних між основним блоком і датчиком на відстань до 50 м (на відкритій місцевості)
- Частота передачі датчика: 433,92 МГц
чорний
Немає в наявності 999 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS2999
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…95% |
| Діапазон показників температури | -20... + 60℃ зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Живлення | батарейка 3 x 1,5 В, тип AAА |
| Додатково | годинник, значок прогнозу погоди |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 142 х 98 х 22 мм |
Опис Метеостанція Sencor SWS2999
- Прогноз погоди (сонячно, невелика хмарність, хмарно, дощово, снігово)
- Показання температури та вологості в приміщенні
- Показання температури та вологості зовні
- Записи макс./ хв. в пам'ять
- Діапазон температури всередині приміщення: від 0°C до +50°C
- Діапазон температури зовні: -20°C до +60°C
- Діапазон вологості в приміщенні та на вулиці: від 20% до 95% RH
- Дисплей температури з°C/°F
- Цифровий час, що вибирається, і дата
- 12/24 години Вибирається формат
- Сенсорні кнопки на екрані
- ЖК-дисплей з коротким білим підсвічуванням
- Індикатор низького заряду батареї
- Установка на столі або настінна
- Підтримка до 3 датчиків
- 1 датчик в комплект (SWS TH2850-2999-3851-5150)
- Передача даних між основним блоком і датчиком на відстань до 50 м (на відкритій місцевості)
- Частота передачі датчика: 433,92 МГц
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше