Немає в наявності 499 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS1918
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | температури |
| Діапазон показників температури | -10 ... +50 ℃ приміщення |
| Живлення | батарейка 2 x 1,5 В, тип AAА |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Розмір | 110 х 85 x 23 мм |
| Колір | сірий |
| Виробник | Sencor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Метеостанція Sencor SWS1918
Ел. погодна станція SWS 1918 із будильником. Показники температури усередині приміщення. Індикатор температурних трендів. Будильник та функція повторення сигналу.
Особливості:
- Показники температури всередині приміщення
- Індикатор температурних трендів
- Діапазон температури в приміщенні: -10 – 50°C
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C/° F
- Прокидайтеся по звуку будильника
- Будильник і функція повторення сигналу
- Можливість вибору 12- або 24-годинного формату
- ЖК-дисплей з білим підсвічуванням
- Сенсорні екранні кнопки
- Цифровий годинник, дата і день тижня
- Індикатор низького заряду батареї
- Встановлюється на стіл або кріпиться на стіну
- Живлення: 2 x 1,5 В, тип AAA (батареї в комплект не входять)
- Розміри основного пристрою: (ш/в/г) 85x110x23 мм
- Маса основного пристрою: 108 г
сірий
Немає в наявності 499 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS1918
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | температури |
| Діапазон показників температури | -10 ... +50 ℃ приміщення |
| Живлення | батарейка 2 x 1,5 В, тип AAА |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Розмір | 110 х 85 x 23 мм |
| Колір | сірий |
| Виробник | Sencor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Метеостанція Sencor SWS1918
Ел. погодна станція SWS 1918 із будильником. Показники температури усередині приміщення. Індикатор температурних трендів. Будильник та функція повторення сигналу.
Особливості:
- Показники температури всередині приміщення
- Індикатор температурних трендів
- Діапазон температури в приміщенні: -10 – 50°C
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C/° F
- Прокидайтеся по звуку будильника
- Будильник і функція повторення сигналу
- Можливість вибору 12- або 24-годинного формату
- ЖК-дисплей з білим підсвічуванням
- Сенсорні екранні кнопки
- Цифровий годинник, дата і день тижня
- Індикатор низького заряду батареї
- Встановлюється на стіл або кріпиться на стіну
- Живлення: 2 x 1,5 В, тип AAA (батареї в комплект не входять)
- Розміри основного пристрою: (ш/в/г) 85x110x23 мм
- Маса основного пристрою: 108 г
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше