Немає в наявності 399 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS1500W
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…90% |
| Діапазон показників температури | 0…+50 °С |
| Живлення | батарейка 1 x 1,5 В, тип AA |
| Додатково | будильник, відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 94 х 93 х 38 мм |
Опис Метеостанція Sencor SWS1500W
Ел. погодна станція SWS 1500 W із будильником. Внутрішня температура та вологість. РК-дисплей з блакитним коротким підсвічуванням. Функція повторення сигналу.
Особливості:
- Внутрішня температура і вологість
- ЖК-дисплей з блакитним підсвічуванням коротким
- Цифровий годинник
- Можливість вибору 12- або 24-годинного формату
- Календар
- Прокидайтеся по звуку будильника
- Функція повтору сигналу
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C/°F
- Діапазон температури у приміщенні:°C ~ +50° C
- Діапазон вологості в приміщенні: 20% ~ 90%
- Запис мінімальної/максимальної температури та вологості
- Живлення: 1 x 1,5 В, тип AA (батареї в комплект не входять )
- Розміри: (ш/в/г) 93 x 94 x 38 мм
- Маса: 101 г
білий
Немає в наявності 399 грн
Характеристики Метеостанція Sencor SWS1500W
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…90% |
| Діапазон показників температури | 0…+50 °С |
| Живлення | батарейка 1 x 1,5 В, тип AA |
| Додатково | будильник, відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 94 х 93 х 38 мм |
Опис Метеостанція Sencor SWS1500W
Ел. погодна станція SWS 1500 W із будильником. Внутрішня температура та вологість. РК-дисплей з блакитним коротким підсвічуванням. Функція повторення сигналу.
Особливості:
- Внутрішня температура і вологість
- ЖК-дисплей з блакитним підсвічуванням коротким
- Цифровий годинник
- Можливість вибору 12- або 24-годинного формату
- Календар
- Прокидайтеся по звуку будильника
- Функція повтору сигналу
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C/°F
- Діапазон температури у приміщенні:°C ~ +50° C
- Діапазон вологості в приміщенні: 20% ~ 90%
- Запис мінімальної/максимальної температури та вологості
- Живлення: 1 x 1,5 В, тип AA (батареї в комплект не входять )
- Розміри: (ш/в/г) 93 x 94 x 38 мм
- Маса: 101 г
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше