Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS |
| Довжина спини | 26-28 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 33-41 см |
| Обхват шиї | 18-27 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | сірий |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 26 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
Курточка-накидка м'яка та тепла, відкривається та регулюється на липучці. Має стильний дизайн та легко одягається на собаку.
Переваги:
- Швидкознімна;
- Великий діапазон регулювання розміру;
- Підвищує помітність собаки більш ніж у 10 разів у темний час доби.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS |
| Довжина спини | 26-28 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 33-41 см |
| Обхват шиї | 18-27 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | сірий |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 26 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes світловідбивна XS (5490)
Курточка-накидка м'яка та тепла, відкривається та регулюється на липучці. Має стильний дизайн та легко одягається на собаку.
Переваги:
- Швидкознімна;
- Великий діапазон регулювання розміру;
- Підвищує помітність собаки більш ніж у 10 разів у темний час доби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше