Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS22 |
| Довжина спини | 20-22 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 33-36 см |
| Обхват шиї | 19-22 см |
| Додаткові характеристики | рекомендовані породи собак: той-тер'єр, чихуахуа |
| Колір | червоний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 20 - 22 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
Однобічна курточка для собак у стилі найпопулярнішого тренду останніх років — супергерої DC Comics. ВАУ бренд WAUDOG тепер представляє не тільки найяскравішу та найстильнішу амуніцію, але й не менш яскравий та стильний одяг для тварин. Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, який дає змогу регулювати обвід, й ексклюзивними дизайнами DC Comics обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Ексклюзивні дизайни в стилі найпопулярнішого тренду останніх років — супергерої DC Comics.
- Можливість регулювання обводу завдяки другому ряду кнопок.
- Можна прати в пральній машині.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS22 |
| Довжина спини | 20-22 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 33-36 см |
| Обхват шиї | 19-22 см |
| Додаткові характеристики | рекомендовані породи собак: той-тер'єр, чихуахуа |
| Колір | червоний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 20 - 22 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Супермен червоний" XS 22 (0922-4007)
Однобічна курточка для собак у стилі найпопулярнішого тренду останніх років — супергерої DC Comics. ВАУ бренд WAUDOG тепер представляє не тільки найяскравішу та найстильнішу амуніцію, але й не менш яскравий та стильний одяг для тварин. Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, який дає змогу регулювати обвід, й ексклюзивними дизайнами DC Comics обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Ексклюзивні дизайни в стилі найпопулярнішого тренду останніх років — супергерої DC Comics.
- Можливість регулювання обводу завдяки другому ряду кнопок.
- Можна прати в пральній машині.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше