Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS30 |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 43-45 см |
| Обхват шиї | 30-33 см |
| Додаткові характеристики | з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм |
| Колір | чорний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 28 - 30 |
| Обхват грудей, см | 43 - 46 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм та з яскравим дизайном обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Патріотичний ексклюзивний дизайн.
- Можливість регулювання об'єму за рахунок другого ряду кнопок.
- Підходить для прогулянок пізньої осені, ранньою весною та помірною зимою.
- Можна прати в пральній машині.
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XS30 |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 43-45 см |
| Обхват шиї | 30-33 см |
| Додаткові характеристики | з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм |
| Колір | чорний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 28 - 30 |
| Обхват грудей, см | 43 - 46 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XS 30 (5730-0230)
Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм та з яскравим дизайном обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Патріотичний ексклюзивний дизайн.
- Можливість регулювання об'єму за рахунок другого ряду кнопок.
- Підходить для прогулянок пізньої осені, ранньою весною та помірною зимою.
- Можна прати в пральній машині.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше