Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | S35 |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 45-47 см |
| Обхват шиї | 31-36 см |
| Додаткові характеристики | з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм |
| Колір | чорний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 32 - 35 |
| Обхват грудей, см | 47 - 50 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм та з яскравим дизайном обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Патріотичний ексклюзивний дизайн.
- Можливість регулювання об'єму за рахунок другого ряду кнопок.
- Підходить для прогулянок пізньої осені, ранньою весною та помірною зимою.
- Можна прати в пральній машині.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | S35 |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 45-47 см |
| Обхват шиї | 31-36 см |
| Додаткові характеристики | з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм |
| Колір | чорний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 32 - 35 |
| Обхват грудей, см | 47 - 50 |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" S 35 (5733-0230)
Мультисезонні курточки з подвійним рядом кнопок, що дозволяє регулювати об'єм та з яскравим дизайном обіцяють стати найяскравішою подією осінньо-зимового сезону!
Переваги:
- Патріотичний ексклюзивний дизайн.
- Можливість регулювання об'єму за рахунок другого ряду кнопок.
- Підходить для прогулянок пізньої осені, ранньою весною та помірною зимою.
- Можна прати в пральній машині.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше