Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5
| Тип установки | настільний |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, холодна |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 68 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 5 л/г (95°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.7 л/г (15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
| Тип кранів | класичні |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5
Настільний кулер для розливу питної води Cooper&HunterYLRT 0.7 - 6Q5 виконаний в білосніжному кольорі, з електронним охолодженням води і швидким нагріванням води. Зручні краники у вигляді "натиск рукою". Дизайн підкріплений вірною і безперебійною роботою кулера, забезпеченої якісними комплектуючими і впишеться в будь-який інтер'єр як вдома так і офісу.
Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5
| Тип установки | настільний |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, холодна |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 68 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 5 л/г (95°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.7 л/г (15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
| Тип кранів | класичні |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5
Настільний кулер для розливу питної води Cooper&HunterYLRT 0.7 - 6Q5 виконаний в білосніжному кольорі, з електронним охолодженням води і швидким нагріванням води. Зручні краники у вигляді "натиск рукою". Дизайн підкріплений вірною і безперебійною роботою кулера, забезпеченої якісними комплектуючими і впишеться в будь-який інтер'єр як вдома так і офісу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Кулер для води Cooper&Hunter YLRT0.7-6Q5