Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128En
| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 6 л/г (85°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.72 л/г (10-15°C) |
| Тип нагрівального елементу | внутрішній |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128En
Особливості кулера для води COOPER & HUNTER CH-V128En:
- Тип температур води: гаряча - холодна;
- Сучасний компактний дизайн
- Електронний тип охолодження;
- Резервуар для нагріву води виготовлений з високоякісної харчової нержавіючої сталі;
- Антибактеріальне покриття внутрішніх деталей, що стикаються з водою, що ефективно захищає від розповсюдження вірусів і бактерій
- Індикатор нагріву / охолодження;
- Для зберігання стаканчиків на даній моделі 12 літровий шафка;
- Краники в даній моделі натискного типу, тобто, для подачі води досить натиснути на пелюстку, і вода почне литися;
- Підлоговий тип.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128En
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128En
| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 6 л/г (85°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.72 л/г (10-15°C) |
| Тип нагрівального елементу | внутрішній |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter CH-V128En
Особливості кулера для води COOPER & HUNTER CH-V128En:
- Тип температур води: гаряча - холодна;
- Сучасний компактний дизайн
- Електронний тип охолодження;
- Резервуар для нагріву води виготовлений з високоякісної харчової нержавіючої сталі;
- Антибактеріальне покриття внутрішніх деталей, що стикаються з водою, що ефективно захищає від розповсюдження вірусів і бактерій
- Індикатор нагріву / охолодження;
- Для зберігання стаканчиків на даній моделі 12 літровий шафка;
- Краники в даній моделі натискного типу, тобто, для подачі води досить натиснути на пелюстку, і вода почне литися;
- Підлоговий тип.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше