Розмір - 3.5 " (8.9 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 2, Номінальна потужність - 20 Вт, Пікова потужність - 150 Вт, Діапазон частот - 120 ~ 16000 Гц, Чутливість - 89 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - довгі структуровані волокна, Матеріал підвісу - надміцний литий підвіс H.A.M.R
Немає в наявності 1 339 грн
код: U0864513 сьогодні
Акція
код: U0864365 +2 дні
Акція
код: U0864362 +2 дні
Акція
код: U0864363 +2 дні
Акція
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-0825S
| Розмір | 3.5 " (8.9 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Пікова потужність | 150 Вт |
| Діапазон частот | 120 ~ 16000 Гц |
| Чутливість | 89 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | довгі структуровані волокна |
| Матеріал підвісу | надміцний литий підвіс H.A.M.R |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-0825S
Динаміки Alpine Custom Fit пропонують вам високу якість, прекрасну ефективність і просте встановлення. Водночас ці динаміки мають досить доступну ціну, що робить їх дуже вигідним придбанням.
Розмір - 3.5 " (8.9 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 2, Номінальна потужність - 20 Вт, Пікова потужність - 150 Вт, Діапазон частот - 120 ~ 16000 Гц, Чутливість - 89 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - довгі структуровані волокна, Матеріал підвісу - надміцний литий підвіс H.A.M.R
Немає в наявності 1 339 грн
код: U0864513 сьогодні
Акція
код: U0864365 +2 дні
Акція
код: U0864362 +2 дні
Акція
код: U0864363 +2 дні
Акція
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-0825S
| Розмір | 3.5 " (8.9 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Пікова потужність | 150 Вт |
| Діапазон частот | 120 ~ 16000 Гц |
| Чутливість | 89 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | довгі структуровані волокна |
| Матеріал підвісу | надміцний литий підвіс H.A.M.R |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-0825S
Динаміки Alpine Custom Fit пропонують вам високу якість, прекрасну ефективність і просте встановлення. Водночас ці динаміки мають досить доступну ціну, що робить їх дуже вигідним придбанням.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше