Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-69C2
| Розмір | 6 x 9 " (15 x 23 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Пікова потужність | 280 Вт |
| Діапазон частот | 40 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | пресована целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-69C2
Динаміки серії SXE-Blue побудовані на базі добре відомої лінійки Custom Fit. Конструктивні зміни торкнулися, насамперед, дифузора та підвісу. Використання нових матеріалів під час виготовлення цих компонентів динаміка дало змогу добитися рівнішої АЧХ, підвищити лінійність переміщення дифузора, а отже, зменшити величину спотворень і підвищити точність звуковідтворення в НЧ- і СЧ-діапазонах.
Попри те, що динаміки серії SXE-Blue мають оригінальні захисні грилі в комплекті, ще й дуже демократичну ціну, встановлення цих моделей може відбуватись не тільки замість штатних динаміків і дає змогу дістати помітне поліпшення якості звучання.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика Alpine SXE-69C2
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-69C2
| Розмір | 6 x 9 " (15 x 23 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Пікова потужність | 280 Вт |
| Діапазон частот | 40 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | пресована целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-69C2
Динаміки серії SXE-Blue побудовані на базі добре відомої лінійки Custom Fit. Конструктивні зміни торкнулися, насамперед, дифузора та підвісу. Використання нових матеріалів під час виготовлення цих компонентів динаміка дало змогу добитися рівнішої АЧХ, підвищити лінійність переміщення дифузора, а отже, зменшити величину спотворень і підвищити точність звуковідтворення в НЧ- і СЧ-діапазонах.
Попри те, що динаміки серії SXE-Blue мають оригінальні захисні грилі в комплекті, ще й дуже демократичну ціну, встановлення цих моделей може відбуватись не тільки замість штатних динаміків і дає змогу дістати помітне поліпшення якості звучання.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше