Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3200 об/хв, 1020 Вт, мережа, 3 кг
+ 565 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 952 грн
+3 дні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
Характеристики Дриль Milwaukee PD2E 24 R ,60 Нм, HD кейс (4933419595)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 40000 |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
Опис Дриль Milwaukee PD2E 24 R ,60 Нм, HD кейс (4933419595)
Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3200 об/хв, 1020 Вт, мережа, 3 кг
+ 565 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 952 грн
+3 дні
Доставка Дриль Milwaukee PD2E 24 R ,60 Нм, HD кейс (4933419595)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
Характеристики Дриль Milwaukee PD2E 24 R ,60 Нм, HD кейс (4933419595)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 40000 |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
Опис Дриль Milwaukee PD2E 24 R ,60 Нм, HD кейс (4933419595)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше