Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3000 об/хв, 1300 Вт, мережа, 2.9 кг
+ 551 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
15 528 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Bosch GSB 21-2 RCT (0.601.19C.700)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 51000 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
Опис Дриль Bosch GSB 21-2 RCT (0.601.19C.700)
Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3000 об/хв, 1300 Вт, мережа, 2.9 кг
+ 551 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
15 528 грн
сьогодні
Доставка Дриль Bosch GSB 21-2 RCT (0.601.19C.700)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Bosch GSB 21-2 RCT (0.601.19C.700)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 51000 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
Опис Дриль Bosch GSB 21-2 RCT (0.601.19C.700)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше