Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 56000 |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
Опис Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
Ударний дриль DWD 524 KS — потужний електроінструмент для професійного використання. Сфера застосування — свердлильні й бурильні операції. Для якісного виконання поставленого завдання інструмент обладнаний електронним регулюванням швидкості й обмежувачем глибини свердління.
Завдяки наявності в конструкції дрилю швидкозатискного патрона можна легко та швидко змінювати робоче знаряддя. Вбудована вентиляція охолоджує двигун і оберігає його від перегрівання. Поруч із клавішею пуску розміщений перемикач напрямку обертання — для легкого викручування заклинювального свердла. М'які накладки на основній ручці — для комфортної роботи ударним дрилем DWD524KS.
Металевий корпус краще відводить тепло та слугуватимуть довгий час.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 56000 |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
Опис Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
Ударний дриль DWD 524 KS — потужний електроінструмент для професійного використання. Сфера застосування — свердлильні й бурильні операції. Для якісного виконання поставленого завдання інструмент обладнаний електронним регулюванням швидкості й обмежувачем глибини свердління.
Завдяки наявності в конструкції дрилю швидкозатискного патрона можна легко та швидко змінювати робоче знаряддя. Вбудована вентиляція охолоджує двигун і оберігає його від перегрівання. Поруч із клавішею пуску розміщений перемикач напрямку обертання — для легкого викручування заклинювального свердла. М'які накладки на основній ручці — для комфортної роботи ударним дрилем DWD524KS.
Металевий корпус краще відводить тепло та слугуватимуть довгий час.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше