Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP (XDB3A1042)
код: U0361243
кратність наближення - 10х, Діаметр вихідної зіниці - 4.2 мм, Корпус - прорезинений пластик
Немає в наявності 5 630 грн
код: U1009683 завтра
Топ продажів
код: U0719613 завтра
Акція
код: U0403453 завтра
Акція
код: U0801151 завтра
Акція
Характеристики Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP (XDB3A1042)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Найменша відстань фокусування | 4 м |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-74 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BaK4 |
| Водостійкість | захист від вологи |
| Корпус | прорезинений пластик |
| Довжина | 160 мм |
Опис Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP (XDB3A1042)
кратність наближення - 10х, Діаметр вихідної зіниці - 4.2 мм, Корпус - прорезинений пластик
Немає в наявності 5 630 грн
код: U1009683 завтра
Топ продажів
код: U0719613 завтра
Акція
код: U0403453 завтра
Акція
код: U0801151 завтра
Акція
Характеристики Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP (XDB3A1042)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Найменша відстань фокусування | 4 м |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-74 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BaK4 |
| Водостійкість | захист від вологи |
| Корпус | прорезинений пластик |
| Довжина | 160 мм |
Опис Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP (XDB3A1042)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше