Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
код: U0719613
Акція
кратність наближення - 10х, Діаметр об'єктива - 25 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.5 мм, Корпус - пластик, 200 г, бірюзовий
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 050 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 6.25 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 100 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 31-77 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
Високоякісний бінокль, має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками. Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби.
Бінокль є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Збільшення: 10х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 100 м
- Діаметр об'єктива: 2,5 мм
- Вага: 200 г
Акція
кратність наближення - 10х, Діаметр об'єктива - 25 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.5 мм, Корпус - пластик, 200 г, бірюзовий
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 050 грн
сьогодні
Доставка Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 6.25 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 100 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 31-77 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Explo 10x25 (2024)
Високоякісний бінокль, має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками. Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби.
Бінокль є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Збільшення: 10х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 100 м
- Діаметр об'єктива: 2,5 мм
- Вага: 200 г
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше