Автохолодильник Giostyle Brio 30 12/220V (8000303310723)
Характеристики Автохолодильник Giostyle Brio 30 12/220V (8000303310723)
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Розміри | 52.5 х 40 х 29.5 см |
| Колір | білий, синій, чорний |
| Виробник | Giostyle |
| Штрихкод | 8000303310723 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автохолодильник Giostyle Brio 30 12/220V (8000303310723)
Електронний автохолодильник GioStyle Brio 30 12/220V ідеально підходить для вихідних за містом та в автомобілі для сімейних поїздок. Автохолодильник Гіостайл Brio 30 12/220V легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається у багажник. Подвійне джерело живлення: 230 В змінного струму для дому та 12 В постійного струму для транспортних засобів. Утеплювач: пінополістирол високої густини. Зовнішній/внутрішній матеріал: поліпропілен. Розміри 40 х 29,5 х 52,5 см.
Комплектація
- Контейнер
- Кришка з вбудованим мотором та гумовою прокладкою
- Шнур зарядки для розетки 220 В
- Шнур зарядки для автомобільного прикурювача 12 В
Характеристики Автохолодильник Giostyle Brio 30 12/220V (8000303310723)
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Розміри | 52.5 х 40 х 29.5 см |
| Колір | білий, синій, чорний |
| Виробник | Giostyle |
| Штрихкод | 8000303310723 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автохолодильник Giostyle Brio 30 12/220V (8000303310723)
Електронний автохолодильник GioStyle Brio 30 12/220V ідеально підходить для вихідних за містом та в автомобілі для сімейних поїздок. Автохолодильник Гіостайл Brio 30 12/220V легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається у багажник. Подвійне джерело живлення: 230 В змінного струму для дому та 12 В постійного струму для транспортних засобів. Утеплювач: пінополістирол високої густини. Зовнішній/внутрішній матеріал: поліпропілен. Розміри 40 х 29,5 х 52,5 см.
Комплектація
- Контейнер
- Кришка з вбудованим мотором та гумовою прокладкою
- Шнур зарядки для розетки 220 В
- Шнур зарядки для автомобільного прикурювача 12 В
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше