Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | бірюзовий |
| Виробник | Pinnacle |
| Штрихкод | 8906053362008 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | бірюзовий |
| Виробник | Pinnacle |
| Штрихкод | 8906053362008 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автохолодильник Pinnacle 30 л, Prudence, 12/240V Бирюзовый (8906053362008TURQUOISE)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше