Пошук

Модулі SFP FoxGate

(19 товарів)
Сортувати по:
популярності
код: U0248656 завтра
350 грн
+ 18 грн бонус
код: U0400954 завтра
350 грн
+ 17 грн бонус
код: U0400957 завтра
350 грн
+ 17 грн бонус
код: U0400955 +3 дні
734 грн
+ 37 грн бонус
649 грн
+ 32 грн бонус
код: U0400959 +3 дні
2212 грн
+ 111 грн бонус
код: U0400958 +3 дні
1177 грн
+ 58 грн бонус
код: U0400956 +3 дні
649 грн
+ 32 грн бонус
код: U0400953 +3 дні
438 грн
+ 22 грн бонус
код: U0294440 немає в наявності
1893 грн
код: U0255499 немає в наявності
874 грн
код: U0294446 немає в наявності
1893 грн

Поширені запитання

⭐ Які товари з категорії МОДУЛІ SFP FOXGATE найпопулярніші в 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів з даної категорії в інтернет-магазині ITbox: ✔ Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC) ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate

💰 Які товари з категорії МОДУЛІ SFP FOXGATE найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії в інтернет-магазині ITbox: ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate ✔ Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC)

💎 Які товари з категорії МОДУЛІ SFP FOXGATE відносяться до преміум сегменту?

ТОП-3 преміум товарів з даної категорії в інтернет-магазині ITbox: ✔ Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC) ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate ✔ Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate

👑 Чи є в ITbox гарантія на товари з категорії МОДУЛІ SFP FOXGATE?

Так, ми надаємо офіційну гарантію на товари з категорії МОДУЛІ SFP FOXGATE! Детальніше про гарантії читайте за посиланням.

👓 МОДУЛІ SFP FOXGATE - на що користувачі орієнтуються при виборі?

Обираючи товар, користувачі найчастіше використовують такі фільтри: ✔ Тип оптоволокна: одномодове (SM) ✔ Швидкість передачі даних: 1 Гбіт/с ✔ Довжина хвилі: 1310 нм