Управління - механічне, індикація - світлова, потужність - 380 Вт, Число комірок яйцетримача - 7, матеріал корпуса - нержавіюча сталь, колір - чорний зі сріблястим
1299 + 31 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
898 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Яйцеварка Sencor SEG720BS (PDF, 391Kb)
Характеристики Яйцеварка Sencor SEG720BS
| Управління | механічне |
| Індикація | світлова |
| Потужність | 380 Вт |
| Число комірок яйцетримача | 7 |
| Звуковий сигнал наприкінці циклу | так |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Особливості | звуковий сигнал, знімний лоток, таймер |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 18 х 18 см |
| Вага | 0.575 кг |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Опис Яйцеварка Sencor SEG720BS
Яйцеварка Sencor SEG-720BS – багатофункціональний девайс для варіння яєць. Швидко приготує яйця. Одночасно можливе приготування 7-ми яєць. Саме від кількості води, що випаровується, залежатиме ступінь приготування.
Управління - механічне, індикація - світлова, потужність - 380 Вт, Число комірок яйцетримача - 7, матеріал корпуса - нержавіюча сталь, колір - чорний зі сріблястим
1299 + 31 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
898 грн
завтра
Доставка Яйцеварка Sencor SEG720BS
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Яйцеварка Sencor SEG720BS (PDF, 391Kb)
Характеристики Яйцеварка Sencor SEG720BS
| Управління | механічне |
| Індикація | світлова |
| Потужність | 380 Вт |
| Число комірок яйцетримача | 7 |
| Звуковий сигнал наприкінці циклу | так |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Особливості | звуковий сигнал, знімний лоток, таймер |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 18 х 18 см |
| Вага | 0.575 кг |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Опис Яйцеварка Sencor SEG720BS
Яйцеварка Sencor SEG-720BS – багатофункціональний девайс для варіння яєць. Швидко приготує яйця. Одночасно можливе приготування 7-ми яєць. Саме від кількості води, що випаровується, залежатиме ступінь приготування.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше