8 GB, 2.4" TFT LCD 320х240, MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, MPEG4 SP(Xvid), FLV, JPEG, BMP, GIF, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, слот microSD/microSDHC, вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається, чорний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Transcend T.sonic 870 8GB (TS8GMP870K)
| Тип | З переглядом відео, З підтримкою карт пам'яті, Стильні та гламурні |
| Об'єм пам'яті | 8 GB |
| Дисплей | 2.4" TFT LCD 320х240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV |
| Відеоформати | MPEG4 SP(Xvid), FLV |
| Фотоформати | JPEG, BMP, GIF |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
Опис MP3 плеєр Transcend T.sonic 870 8GB (TS8GMP870K)
TRANSCEND T.sonic 870 (TS8GMP870K) - новий елітний плеєр, оснащений 2.4-дюймовим повнокольоровим дисплеєм високої контрастності, що надає, крім прослуховування улюбленої музики, масу корисних і захоплюючих функцій.
8 GB, 2.4" TFT LCD 320х240, MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, MPEG4 SP(Xvid), FLV, JPEG, BMP, GIF, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, слот microSD/microSDHC, вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається, чорний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Transcend T.sonic 870 8GB (TS8GMP870K)
| Тип | З переглядом відео, З підтримкою карт пам'яті, Стильні та гламурні |
| Об'єм пам'яті | 8 GB |
| Дисплей | 2.4" TFT LCD 320х240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV |
| Відеоформати | MPEG4 SP(Xvid), FLV |
| Фотоформати | JPEG, BMP, GIF |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
Опис MP3 плеєр Transcend T.sonic 870 8GB (TS8GMP870K)
TRANSCEND T.sonic 870 (TS8GMP870K) - новий елітний плеєр, оснащений 2.4-дюймовим повнокольоровим дисплеєм високої контрастності, що надає, крім прослуховування улюбленої музики, масу корисних і захоплюючих функцій.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців MP3 плеєр Transcend T.sonic 870 8GB (TS8GMP870K)