16 GB, немає, MP3, немає, немає, слот microSD, оранж
Немає в наявності 118 грн
Характеристики MP3 плеєр Toto Without display Mp3 Orange (TPS-01-Orange)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Дисплей | немає |
| Аудіоформати | MP3 |
| FM-тюнер | немає |
| Диктофон | немає |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD |
| Фізичні розміри | 41 x 27 x 11 мм |
| Вага | 12 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис MP3 плеєр Toto Without display Mp3 Orange (TPS-01-Orange)
16 GB, немає, MP3, немає, немає, слот microSD, оранж
Немає в наявності 118 грн
Характеристики MP3 плеєр Toto Without display Mp3 Orange (TPS-01-Orange)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Дисплей | немає |
| Аудіоформати | MP3 |
| FM-тюнер | немає |
| Диктофон | немає |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD |
| Фізичні розміри | 41 x 27 x 11 мм |
| Вага | 12 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис MP3 плеєр Toto Without display Mp3 Orange (TPS-01-Orange)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше