4 GB, 1.8" TFT LCD 160х128, MP3, WMA, WAV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, слот mini SD, вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається, чорний/червоний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Reellex UP-47 4GB Black/Red (UP-47 Black/Red)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 160х128 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Слот розширення пам'яті | слот mini SD |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
| Фізичні розміри | 41 x 90 x 9 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний/червоний |
Опис MP3 плеєр Reellex UP-47 4GB Black/Red (UP-47 Black/Red)
Reellex UP-47 (UP-47 Black / Red)
Дисплей 1.8 TFT
Вбудована пам'ять 4 Гб
Роз'єм для карт пам'яті microSD
мікрофон є
Ємність акумулятора, мАг 200
Дисплей 1.8 TFT
Вбудована пам'ять 4 Гб
Роз'єм для карт пам'яті microSD
мікрофон є
Ємність акумулятора, мАг 200
4 GB, 1.8" TFT LCD 160х128, MP3, WMA, WAV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, слот mini SD, вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається, чорний/червоний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Reellex UP-47 4GB Black/Red (UP-47 Black/Red)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 160х128 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Слот розширення пам'яті | слот mini SD |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
| Фізичні розміри | 41 x 90 x 9 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний/червоний |
Опис MP3 плеєр Reellex UP-47 4GB Black/Red (UP-47 Black/Red)
Reellex UP-47 (UP-47 Black / Red)
Дисплей 1.8 TFT
Вбудована пам'ять 4 Гб
Роз'єм для карт пам'яті microSD
мікрофон є
Ємність акумулятора, мАг 200
Дисплей 1.8 TFT
Вбудована пам'ять 4 Гб
Роз'єм для карт пам'яті microSD
мікрофон є
Ємність акумулятора, мАг 200
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації