Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Reellex UP-27 4GB Silver (UP-27 silver)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | немає |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| FM-тюнер | немає |
| Слот розширення пам'яті | немає |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
| Фізичні розміри | 32 x 30 x 9 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | срібло |
Опис MP3 плеєр Reellex UP-27 4GB Silver (UP-27 silver)
Reellex UP-27 (UP-27 silver)
MP3-плеєр Reellex UP-27 4GB ідеально підійде для тих, хто шукає плеєр тільки для музики. Це простий музичний плеєр в безшовної металевому корпусі з зручним кріпленням типу «прищіпка», що дозволяє легко прикріпити його на одяг.
MP3-плеєр Reellex UP-27 4GB ідеально підійде для тих, хто шукає плеєр тільки для музики. Це простий музичний плеєр в безшовної металевому корпусі з зручним кріпленням типу «прищіпка», що дозволяє легко прикріпити його на одяг.
4 GB, немає, MP3, WMA, WAV, немає, немає, вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається, срібло
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Reellex UP-27 4GB Silver (UP-27 silver)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | немає |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| FM-тюнер | немає |
| Слот розширення пам'яті | немає |
| Тип живлення | вбудована літій-іонна батарея що перезаряджається |
| Фізичні розміри | 32 x 30 x 9 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | срібло |
Опис MP3 плеєр Reellex UP-27 4GB Silver (UP-27 silver)
Reellex UP-27 (UP-27 silver)
MP3-плеєр Reellex UP-27 4GB ідеально підійде для тих, хто шукає плеєр тільки для музики. Це простий музичний плеєр в безшовної металевому корпусі з зручним кріпленням типу «прищіпка», що дозволяє легко прикріпити його на одяг.
MP3-плеєр Reellex UP-27 4GB ідеально підійде для тих, хто шукає плеєр тільки для музики. Це простий музичний плеєр в безшовної металевому корпусі з зручним кріпленням типу «прищіпка», що дозволяє легко прикріпити його на одяг.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації