4 GB, 2.4" TFT LCD 320х240, MP3, WMA, WAW, OGG,APE, FLAC, FLV, WMV, RMVB, AVI, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, 0.3 MP, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 450mAh Музыка - 12 годин., чорний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB AM-250 Black (AM-250)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 2.4" TFT LCD 320х240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAW, OGG,APE, FLAC |
| Відеоформати | FLV, WMV, RMVB, AVI |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Камера | 0.3 MP |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 450mAh Музыка - 12 годин. |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB AM-250 Black (AM-250)
Assistant AM-250
TFT дисплей 2,4 дюйми, 320х240
Вбудована пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті формату MicroSD до 32 ГБ
Підтримка аудіо форматів: MP3, WMA, WAV, OGG, APE, FLAC
Підтримка відео форматів: FLV, WMV, RMVB, AVI
Підтримка текстових форматів: TXT
Стерео FM приймач із можливістю запису
TFT дисплей 2,4 дюйми, 320х240
Вбудована пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті формату MicroSD до 32 ГБ
Підтримка аудіо форматів: MP3, WMA, WAV, OGG, APE, FLAC
Підтримка відео форматів: FLV, WMV, RMVB, AVI
Підтримка текстових форматів: TXT
Стерео FM приймач із можливістю запису
4 GB, 2.4" TFT LCD 320х240, MP3, WMA, WAW, OGG,APE, FLAC, FLV, WMV, RMVB, AVI, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, 0.3 MP, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 450mAh Музыка - 12 годин., чорний
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB AM-250 Black (AM-250)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 2.4" TFT LCD 320х240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAW, OGG,APE, FLAC |
| Відеоформати | FLV, WMV, RMVB, AVI |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Камера | 0.3 MP |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 450mAh Музыка - 12 годин. |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB AM-250 Black (AM-250)
Assistant AM-250
TFT дисплей 2,4 дюйми, 320х240
Вбудована пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті формату MicroSD до 32 ГБ
Підтримка аудіо форматів: MP3, WMA, WAV, OGG, APE, FLAC
Підтримка відео форматів: FLV, WMV, RMVB, AVI
Підтримка текстових форматів: TXT
Стерео FM приймач із можливістю запису
TFT дисплей 2,4 дюйми, 320х240
Вбудована пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті формату MicroSD до 32 ГБ
Підтримка аудіо форматів: MP3, WMA, WAV, OGG, APE, FLAC
Підтримка відео форматів: FLV, WMV, RMVB, AVI
Підтримка текстових форматів: TXT
Стерео FM приймач із можливістю запису
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації