4 GB, 1.8" TFT LCD 320x240, MP3, WMA, WAV, AMV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 180mAh, оранж
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB AM-180 Orange (AM-18004 orange)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 320x240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| Відеоформати | AMV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 180mAh |
| Фізичні розміри | 85 x 40 x 10 мм |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB AM-180 Orange (AM-18004 orange)
Assistant AM-180 (AM-18004 orange)
Компактний плеєр Assistant АМ-18004 з TFT-екраном діагоналлю 1.8 "обов'язково займе місце вашого постійного супутника. Можливість програвати відеоролики і відкривати текстові файли стане наземенімой особливістю для студентів.
Додаткові функції:
7 режимів еквалайзера + SRS WOW
Mini USB порт
USB 2.0
Ігри
Компактний плеєр Assistant АМ-18004 з TFT-екраном діагоналлю 1.8 "обов'язково займе місце вашого постійного супутника. Можливість програвати відеоролики і відкривати текстові файли стане наземенімой особливістю для студентів.
Додаткові функції:
7 режимів еквалайзера + SRS WOW
Mini USB порт
USB 2.0
Ігри
4 GB, 1.8" TFT LCD 320x240, MP3, WMA, WAV, AMV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, є, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 180mAh, оранж
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB AM-180 Orange (AM-18004 orange)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 320x240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| Відеоформати | AMV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Диктофон | є |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 180mAh |
| Фізичні розміри | 85 x 40 x 10 мм |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB AM-180 Orange (AM-18004 orange)
Assistant AM-180 (AM-18004 orange)
Компактний плеєр Assistant АМ-18004 з TFT-екраном діагоналлю 1.8 "обов'язково займе місце вашого постійного супутника. Можливість програвати відеоролики і відкривати текстові файли стане наземенімой особливістю для студентів.
Додаткові функції:
7 режимів еквалайзера + SRS WOW
Mini USB порт
USB 2.0
Ігри
Компактний плеєр Assistant АМ-18004 з TFT-екраном діагоналлю 1.8 "обов'язково займе місце вашого постійного супутника. Можливість програвати відеоролики і відкривати текстові файли стане наземенімой особливістю для студентів.
Додаткові функції:
7 режимів еквалайзера + SRS WOW
Mini USB порт
USB 2.0
Ігри
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації