4 GB, 1.8" TFT LCD 320x240, MP3, WMA, WAV, AMV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 250mAh Музыка - 13 годин. Відео - 5 годин., білий
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB 185-AM White (185-AM White 4Gb)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 320x240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| Відеоформати | AMV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 250mAh Музыка - 13 годин. Відео - 5 годин. |
| Фізичні розміри | 67 х 26 х 8.2 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB 185-AM White (185-AM White 4Gb)
Assistant AM-185 (AM-185 White 4Gb)
Цветной TFT дисплей 1,8 дюйма
Поддержка аудио форматов МР3, WMA, WAV
Поддержка видео форматов: AMV
Просмотр изображений JPЕG, BMP
Тектовые файлы: TXT
FM радиоприёмник с возможностью записи
Цветной TFT дисплей 1,8 дюйма
Поддержка аудио форматов МР3, WMA, WAV
Поддержка видео форматов: AMV
Просмотр изображений JPЕG, BMP
Тектовые файлы: TXT
FM радиоприёмник с возможностью записи
4 GB, 1.8" TFT LCD 320x240, MP3, WMA, WAV, AMV, FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM, слот microSD/microSDHC, Li-Pol 250mAh Музыка - 13 годин. Відео - 5 годин., білий
Знятий з виробництва
Характеристики MP3 плеєр Assistant 4GB 185-AM White (185-AM White 4Gb)
| Тип | Класичні |
| Об'єм пам'яті | 4 GB |
| Дисплей | 1.8" TFT LCD 320x240 |
| Аудіоформати | MP3, WMA, WAV |
| Відеоформати | AMV |
| FM-тюнер | FM-тюнер, пам'ять станцій, запис з FM |
| Слот розширення пам'яті | слот microSD/microSDHC |
| Тип живлення | Li-Pol 250mAh Музыка - 13 годин. Відео - 5 годин. |
| Фізичні розміри | 67 х 26 х 8.2 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис MP3 плеєр Assistant 4GB 185-AM White (185-AM White 4Gb)
Assistant AM-185 (AM-185 White 4Gb)
Цветной TFT дисплей 1,8 дюйма
Поддержка аудио форматов МР3, WMA, WAV
Поддержка видео форматов: AMV
Просмотр изображений JPЕG, BMP
Тектовые файлы: TXT
FM радиоприёмник с возможностью записи
Цветной TFT дисплей 1,8 дюйма
Поддержка аудио форматов МР3, WMA, WAV
Поддержка видео форматов: AMV
Просмотр изображений JPЕG, BMP
Тектовые файлы: TXT
FM радиоприёмник с возможностью записи
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації