Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зубило Stanley муляра (скарпель) FatMax, плоске, 76х215мм (4-18-327)
| Тип | один предмет |
| Вид зубила | плоске |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, цегла |
| Додаткові характеристики | в захисному чохлі, захист долоні |
| Виробник | Stanley |
| Штрихкод | 3253564183277 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило Stanley муляра (скарпель) FatMax, плоске, 76х215мм (4-18-327)
Зубило по цеглі Stanley FatMax .
Особливості та переваги
- Одноелементна кована конструкція з хромо-ванадієвої сталі для високої міцності та зносостійкості
- Загартоване з різким охолодженням із подальшим відпуском для тривалого терміну експлуатації та додаткової безпеки
- Яскраве порошкове забарвлення для кращої помітності на робочому майданчику
- Для різання і сколювання цегли й бетону
- Захисна надставка
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зубило Stanley муляра (скарпель) FatMax, плоске, 76х215мм (4-18-327)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зубило Stanley муляра (скарпель) FatMax, плоске, 76х215мм (4-18-327)
| Тип | один предмет |
| Вид зубила | плоске |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, цегла |
| Додаткові характеристики | в захисному чохлі, захист долоні |
| Виробник | Stanley |
| Штрихкод | 3253564183277 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило Stanley муляра (скарпель) FatMax, плоске, 76х215мм (4-18-327)
Зубило по цеглі Stanley FatMax .
Особливості та переваги
- Одноелементна кована конструкція з хромо-ванадієвої сталі для високої міцності та зносостійкості
- Загартоване з різким охолодженням із подальшим відпуском для тривалого терміну експлуатації та додаткової безпеки
- Яскраве порошкове забарвлення для кращої помітності на робочому майданчику
- Для різання і сколювання цегли й бетону
- Захисна надставка
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше