Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | для дроблення, для зняття плитки, для зняття штукатурки |
| Додаткові характеристики | самозагострюване |
| Виробник | Milwaukee |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
Служать до 2-х разів довше за стандартні долота. Робоча частина, що самозаточується. Довга робоча частина для більшого знімання матеріалу. Кінчик долота буде гострим довше, що запобігатиме заклиненню. Вироблено в Німеччині.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | для дроблення, для зняття плитки, для зняття штукатурки |
| Додаткові характеристики | самозагострюване |
| Виробник | Milwaukee |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Milwaukee пласке SDS-PLUS SLEDGE, самозагострювальне, 250х50мм (4932478265)
Служать до 2-х разів довше за стандартні долота. Робоча частина, що самозаточується. Довга робоча частина для більшого знімання матеріалу. Кінчик долота буде гострим довше, що запобігатиме заклиненню. Вироблено в Німеччині.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше