Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
код: U0823987
+ 21 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
364 грн
+3 дні
Характеристики Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | для зняття плитки, для зняття штукатурки |
| Виробник | HAISSER |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
Акція
один предмет, 1 шт, тип хвостовика - SDS Plus, Вид зубила - плоске
+ 21 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
364 грн
+3 дні
Доставка Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | для зняття плитки, для зняття штукатурки |
| Виробник | HAISSER |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора HAISSER SDS-Plus плоске - 40х250мм (106573)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше