Зубило для перфоратора Bosch пласке ECO SDS-max 25x400мм (2.608.690.239)
код: U0695882
Немає в наявності 310 грн
код: U0786717 сьогодні
Характеристики Зубило для перфоратора Bosch пласке ECO SDS-max 25x400мм (2.608.690.239)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Max |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Bosch пласке ECO SDS-max 25x400мм (2.608.690.239)
Стійке плоске зубило довжиною 400 мм з шириною робочої частини 25 мм. З SDS-Max хвостовиком. Підходить до перфораторів з відповідним патроном. Зроблено з загартованої високоякісної сталі.
один предмет, 1 шт, тип хвостовика - SDS Max, Вид зубила - плоске
Немає в наявності 310 грн
код: U0786717 сьогодні
Характеристики Зубило для перфоратора Bosch пласке ECO SDS-max 25x400мм (2.608.690.239)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Max |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон |
| Виробник | Bosch |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Bosch пласке ECO SDS-max 25x400мм (2.608.690.239)
Стійке плоске зубило довжиною 400 мм з шириною робочої частини 25 мм. З SDS-Max хвостовиком. Підходить до перфораторів з відповідним патроном. Зроблено з загартованої високоякісної сталі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше