Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парасоля Wenger Large Travel Umbrella, чорна (611887)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 101.6 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 25 см |
| Матеріал | метал, нейлон |
| Додаткові характеристики | захисний чохол у комплекті |
| Колір | чорний |
| Виробник | Wenger |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Wenger Large Travel Umbrella, чорна (611887)
Сучасна і дуже компактна телескопічна парасолька Wenger. Ефективний захист від вологи, здатний легко розміститися в сумці, рюкзаку, портфелі, і навіть у кишені.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парасоля Wenger Large Travel Umbrella, чорна (611887)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Wenger Large Travel Umbrella, чорна (611887)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 101.6 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 25 см |
| Матеріал | метал, нейлон |
| Додаткові характеристики | захисний чохол у комплекті |
| Колір | чорний |
| Виробник | Wenger |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Wenger Large Travel Umbrella, чорна (611887)
Сучасна і дуже компактна телескопічна парасолька Wenger. Ефективний захист від вологи, здатний легко розміститися в сумці, рюкзаку, портфелі, і навіть у кишені.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше