Характеристики Парасоля Knirps U.200 Rain Black (Kn95 2200 8472)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 97 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 26 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | захисний чохол у комплекті, система антивітер |
| Вага | 185 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Knirps |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Knirps U.200 Rain Black (Kn95 2200 8472)
U.200 - легка парасолька-автомат в тонкому дизайні від німецького бренда Knirps. Широка кнопка розблокування для зручного використання. Чорна рама. Надлегка, надтонка і надміцна парасолька для подорожей і міста.
Мала вага досягається за рахунок дуже легких матеріалів, таких як алюміній. Вона пройшла випробування в аеродинамічній трубі і може витримувати пориви вітру до 120 км/год і тому є ідеальним компаньйоном в негожі дні. У складеному вигляді ця парасолька має довжину 26 см, тому її можна покласти практично куди завгодно. Петля для перенесення на ручці також полегшує використання. Але U.200 не тільки надлегка, вона, звичайно, також відповідає критеріям якості Knirps.
Характеристики Парасоля Knirps U.200 Rain Black (Kn95 2200 8472)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 97 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 26 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | захисний чохол у комплекті, система антивітер |
| Вага | 185 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Knirps |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Knirps U.200 Rain Black (Kn95 2200 8472)
U.200 - легка парасолька-автомат в тонкому дизайні від німецького бренда Knirps. Широка кнопка розблокування для зручного використання. Чорна рама. Надлегка, надтонка і надміцна парасолька для подорожей і міста.
Мала вага досягається за рахунок дуже легких матеріалів, таких як алюміній. Вона пройшла випробування в аеродинамічній трубі і може витримувати пориви вітру до 120 км/год і тому є ідеальним компаньйоном в негожі дні. У складеному вигляді ця парасолька має довжину 26 см, тому її можна покласти практично куди завгодно. Петля для перенесення на ручці також полегшує використання. Але U.200 не тільки надлегка, вона, звичайно, також відповідає критеріям якості Knirps.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше