Характеристики Парасоля Kite 2999-2 Hearts (K22-2999-2)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 68 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 21 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | 6 спиць, захисний чохол у комплекті, мотузка-петля |
| Вага | 120 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Kite |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Kite 2999-2 Hearts (K22-2999-2)
Парасолька дитяча Kite K22-2999-2 – надійна, стильна та неймовірно легенька. Ідеальний аксесуар для прогулянок у дощову та снігову погоду.
Завдяки суперлегкій вазі і компактному розміру, парасолька легко поміщається у рюкзак чи сумочку і зовсім не створює клопоту. Стильний дизайн підніме настрій навіть у похмурий день.
Купол виконаний із міцного водовідштовхувального поліестеру. 6 карбонових спиць забезпечують стійкість до вітру і дозволяють куполу відновлювати форму.
Безпека: спиці мають пластикові наконечники, щоб дитина не вкололася.
Принт нанесений водостійкими фарбами і не тьмяніє з часом.
Механізм – повністю механічний: купол відкривається та закривається ручним підтягуванням і відтягуванням бігунка.
Характеристики Парасоля Kite 2999-2 Hearts (K22-2999-2)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 68 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 21 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | 6 спиць, захисний чохол у комплекті, мотузка-петля |
| Вага | 120 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Kite |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Kite 2999-2 Hearts (K22-2999-2)
Парасолька дитяча Kite K22-2999-2 – надійна, стильна та неймовірно легенька. Ідеальний аксесуар для прогулянок у дощову та снігову погоду.
Завдяки суперлегкій вазі і компактному розміру, парасолька легко поміщається у рюкзак чи сумочку і зовсім не створює клопоту. Стильний дизайн підніме настрій навіть у похмурий день.
Купол виконаний із міцного водовідштовхувального поліестеру. 6 карбонових спиць забезпечують стійкість до вітру і дозволяють куполу відновлювати форму.
Безпека: спиці мають пластикові наконечники, щоб дитина не вкололася.
Принт нанесений водостійкими фарбами і не тьмяніє з часом.
Механізм – повністю механічний: купол відкривається та закривається ручним підтягуванням і відтягуванням бігунка.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше