Характеристики Парасоля Fulton Magnum-1 Auto G512 Black (G512-000632)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 104 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 49 см |
| Матеріал | дерево, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | ручка з дерева |
| Вага | 520 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Magnum-1 Auto G512 Black (G512-000632)
Класичний чорний парасолька Fulton Magnum-1 Auto G512 Black оснащений великим куполом (104 см), що повністю приховує свого господаря від бурхливої стихії. Це ідеальний статусний подарунок для ділового чоловіка, який підкреслює його імідж. У складеному вигляді модель займає всього 49 см завдовжки.
Кожен з елементів моделі відрізняється надійністю та витонченістю: міцний сталевий каркас і 10 спиць надають парасольці додаткову стійкість до вітру, дерев'яна ручка зручно лежить в руці і не вислизає при намоканні. Парасолька має 2 складання.
Тип механізму моделі - напівавтомат, що передбачає автоматичне відкриття та закриття вручну. У комплект до парасольки йде чохол.
Доставка Парасоля Fulton Magnum-1 Auto G512 Black (G512-000632)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton Magnum-1 Auto G512 Black (G512-000632)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 104 см |
| Стать | чоловічий |
| Розміри | 49 см |
| Матеріал | дерево, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | ручка з дерева |
| Вага | 520 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Fulton |
Опис Парасоля Fulton Magnum-1 Auto G512 Black (G512-000632)
Класичний чорний парасолька Fulton Magnum-1 Auto G512 Black оснащений великим куполом (104 см), що повністю приховує свого господаря від бурхливої стихії. Це ідеальний статусний подарунок для ділового чоловіка, який підкреслює його імідж. У складеному вигляді модель займає всього 49 см завдовжки.
Кожен з елементів моделі відрізняється надійністю та витонченістю: міцний сталевий каркас і 10 спиць надають парасольці додаткову стійкість до вітру, дерев'яна ручка зручно лежить в руці і не вислизає при намоканні. Парасолька має 2 складання.
Тип механізму моделі - напівавтомат, що передбачає автоматичне відкриття та закриття вручну. У комплект до парасольки йде чохол.
Дізнатися детальніше