Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 106 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 85 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | дерев'яні деталі вкриті лаком |
| Вага | 375 г |
| Колір | зелений |
| Виробник | Economix Promo |
Опис Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 106 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 85 см |
| Матеріал | поліестер |
| Додаткові характеристики | дерев'яні деталі вкриті лаком |
| Вага | 375 г |
| Колір | зелений |
| Виробник | Economix Promo |
Опис Парасоля Economix Promo TWIST тростина автомат , зелена (E98400-04)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше