Характеристики Парасоля Bergamo Sky Напівавтомат Чорно-помаранчева (7040010)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 98 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 56 см |
| Матеріал | метал, пластик, понже |
| Додаткові характеристики | 8 спиць, водовідштовхувальні властивості, мотузка-петля, чохол в комплекті |
| Вага | 385 г |
| Колір | помаранчевий |
| Виробник | Bergamo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Bergamo Sky Напівавтомат Чорно-помаранчева (7040010)
Парасоля складана SKY – це напівавтоматична модель з діаметром купола 98 см.
Призначена для захисту від опадів.
У складеному вигляді парасоля має компактні розміри – 30 см, у розкладеному – 56 см.
Модель обладнана кольоровою кнопкою для відкриття купола.
Механізм напівавтомат дозволяє відкрити парасолю однією рукою.
Ручка виготовлена з прогумованого пластику.
Стрижень-основа – металевий.
Спиці – з скловолокна (56 см × 8), стійкі до поривів вітру.
Парасоля комплектується чохлом.
Купол виготовлений з водонепроникної тканини епонж 190T, яка має високі водовідштовхувальні властивості:
вода збирається в краплі й стікає, залишаючи поверхню майже сухою.
Купол декорований яскравою кольоровою облямівкою в тон кнопки відкриття.
Вага: 385 г
Характеристики Парасоля Bergamo Sky Напівавтомат Чорно-помаранчева (7040010)
| Тип парасольки | складані |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 98 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 56 см |
| Матеріал | метал, пластик, понже |
| Додаткові характеристики | 8 спиць, водовідштовхувальні властивості, мотузка-петля, чохол в комплекті |
| Вага | 385 г |
| Колір | помаранчевий |
| Виробник | Bergamo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Bergamo Sky Напівавтомат Чорно-помаранчева (7040010)
Парасоля складана SKY – це напівавтоматична модель з діаметром купола 98 см.
Призначена для захисту від опадів.
У складеному вигляді парасоля має компактні розміри – 30 см, у розкладеному – 56 см.
Модель обладнана кольоровою кнопкою для відкриття купола.
Механізм напівавтомат дозволяє відкрити парасолю однією рукою.
Ручка виготовлена з прогумованого пластику.
Стрижень-основа – металевий.
Спиці – з скловолокна (56 см × 8), стійкі до поривів вітру.
Парасоля комплектується чохлом.
Купол виготовлений з водонепроникної тканини епонж 190T, яка має високі водовідштовхувальні властивості:
вода збирається в краплі й стікає, залишаючи поверхню майже сухою.
Купол декорований яскравою кольоровою облямівкою в тон кнопки відкриття.
Вага: 385 г
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше