555 Вт*год, для котлів, для смартфонів, Li-Ion, 500 Вт, мережа, З ліхтариком, З ручкою, З індикатором рівня заряду, 4.5 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція Voltronic P500, 555Wh (P500)
| Ємність акумулятора | 555 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Період експлуатації | від 800 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3 год |
| Особливості | З індикатором рівня заряду, З ліхтариком, З ручкою |
Опис Зарядна станція Voltronic P500, 555Wh (P500)
555 Вт*год, для котлів, для смартфонів, Li-Ion, 500 Вт, мережа, З ліхтариком, З ручкою, З індикатором рівня заряду, 4.5 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція Voltronic P500, 555Wh (P500)
| Ємність акумулятора | 555 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Період експлуатації | від 800 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3 год |
| Особливості | З індикатором рівня заряду, З ліхтариком, З ручкою |
Опис Зарядна станція Voltronic P500, 555Wh (P500)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації