Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)
код: U0728826
518 Вт*год, для котлів, для смартфонів, NCM, 500 Вт, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, З ліхтариком, 6.04 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)
| Ємність акумулятора | 518 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | NCM |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 120 В, 18 В, 84 В |
| Період експлуатації | від 800 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 7 год |
| Особливості | З дисплеєм, З ліхтариком |
Опис Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)

ВИХОДИ
Розетка змінного струму: 230В, 500Вт (1000Вт пікова)
Порт USB-A: 5В, 2,4А
Автомобільна розетка: 12В, 10А
Вихід постійного струму: 12В, 7А
Вхід постійного струму: 12В-30В (100Вт макс.)
518 Вт*год, для котлів, для смартфонів, NCM, 500 Вт, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, З ліхтариком, 6.04 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)
| Ємність акумулятора | 518 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | NCM |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 120 В, 18 В, 84 В |
| Період експлуатації | від 800 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 7 год |
| Особливості | З дисплеєм, З ліхтариком |
Опис Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)

ВИХОДИ
Розетка змінного струму: 230В, 500Вт (1000Вт пікова)
Порт USB-A: 5В, 2,4А
Автомобільна розетка: 12В, 10А
Вихід постійного струму: 12В, 7А
Вхід постійного струму: 12В-30В (100Вт макс.)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (Explorer-500EU)