256 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 300 Вт, мережа, сонячна панель, З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, чиста синусоїда, Wi-Fi, 3.5 кг
Знятий з виробництва
код: U1120281 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (ZMR600-B-EU)
| Ємність акумулятора | 256 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 5 В, 9 В |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type A, 1 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 год |
| Особливості | Wi-Fi, З дисплеєм, чиста синусоїда, Швидке заряджання батареї |
Опис Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (ZMR600-B-EU)

Wi-Fi Підтримує
Bluetooth Підтримує
AC вихідний порт (розетка) 220-240 В вихід: 1 порти, 300 Вт вихід (сплески до 600 Вт), 230 В AC (50 Гц/60 Гц)
Maкс на пристрій(ої) При включенні функції X-Boost 600вт
USB-A Вихід 2 порти, 5 В, 2.4 A, 12 Вт Макс на порт
USB-C вихід 1 порт, 5/9/12/15/20 В, 5 A, 100 Вт Макс на порт
256 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 300 Вт, мережа, сонячна панель, З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, чиста синусоїда, Wi-Fi, 3.5 кг
Знятий з виробництва
код: U1120281 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (ZMR600-B-EU)
| Ємність акумулятора | 256 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 5 В, 9 В |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type A, 1 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 год |
| Особливості | Wi-Fi, З дисплеєм, чиста синусоїда, Швидке заряджання батареї |
Опис Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (ZMR600-B-EU)

Wi-Fi Підтримує
Bluetooth Підтримує
AC вихідний порт (розетка) 220-240 В вихід: 1 порти, 300 Вт вихід (сплески до 600 Вт), 230 В AC (50 Гц/60 Гц)
Maкс на пристрій(ої) При включенні функції X-Boost 600вт
USB-A Вихід 2 порти, 5 В, 2.4 A, 12 Вт Макс на порт
USB-C вихід 1 порт, 5/9/12/15/20 В, 5 A, 100 Вт Макс на порт
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (ZMR600-B-EU)