1024 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 1800 Вт, мережа, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, З індикатором рівня заряду, чиста синусоїда, Wi-Fi, функція ДБЖ, 12 кг
Немає в наявності 31 999 грн
Додатково:
код: U1120281 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)
| Ємність акумулятора | 1024 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В, 15 В, 20 В, 220 В, 5 В, 9 В |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 4 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 год |
| Особливості | Wi-Fi, З індикатором рівня заряду, З дисплеєм, функція ДБЖ, чиста синусоїда, Швидке заряджання батареї |
Опис Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Вихід змінного струму
4 розетки, загальна потужність 1800 Вт (викид 2700 Вт)
Максимальна потужність пристроїв (з X-Boost)
2200 Вт
Вихід USB-A
2 порти, 5 В, 2,4 А, 12 Вт Макс
Швидка зарядка USB-A
2 порти, 5 В, 2,4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1,5 А, 18 Вт Макс.
Вихід USB-C
2 порти, 5/9/12/15/20 В, 5 А, 100 Вт макс.
Вихідна потужність автомобіля
1 порт, 12,6 В, 10 А, 126 Вт Макс
Вихід DC5521
2 порти, 12,6 В, 3 А, 38 Вт Макс
1024 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 1800 Вт, мережа, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, З індикатором рівня заряду, чиста синусоїда, Wi-Fi, функція ДБЖ, 12 кг
Немає в наявності 31 999 грн
Додатково:
код: U1120281 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)
| Ємність акумулятора | 1024 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В, 15 В, 20 В, 220 В, 5 В, 9 В |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 4 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 год |
| Особливості | Wi-Fi, З індикатором рівня заряду, З дисплеєм, функція ДБЖ, чиста синусоїда, Швидке заряджання батареї |
Опис Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Вихід змінного струму
4 розетки, загальна потужність 1800 Вт (викид 2700 Вт)
Максимальна потужність пристроїв (з X-Boost)
2200 Вт
Вихід USB-A
2 порти, 5 В, 2,4 А, 12 Вт Макс
Швидка зарядка USB-A
2 порти, 5 В, 2,4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1,5 А, 18 Вт Макс.
Вихід USB-C
2 порти, 5/9/12/15/20 В, 5 А, 100 Вт макс.
Вихідна потужність автомобіля
1 порт, 12,6 В, 10 А, 126 Вт Макс
Вихід DC5521
2 порти, 12,6 В, 3 А, 38 Вт Макс
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)