537 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 700 Вт, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, З ліхтариком, Power Delivery, Qi бездротова зарядка, З ручкою, 7.5 кг
Знятий з виробництва
Додатково:
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB55 700W (EB55)
| Ємність акумулятора | 537 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 2 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3.5 год |
| Особливості | Power Delivery, Qi бездротова зарядка, З дисплеєм, З ліхтариком, З ручкою |
Опис Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB55 700W (EB55)

Вихідні порти:
1 x USB Type-C вихідний порт 100W.
4 x USB-A вихідний порт 5V/3A.
2 x Розетка змінного струму 220-240V.
1 x Порт прикурювача 230V/60W.
2 x Вихідний порт DC 5521 12V/10А.
2 x Бездротова зарядка (потужність одного виходу макс. 15W).
537 Вт*год, для котлів, для смартфонів, LiFePo4, 700 Вт, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, З ліхтариком, Power Delivery, Qi бездротова зарядка, З ручкою, 7.5 кг
Знятий з виробництва
Додатково:
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB55 700W (EB55)
| Ємність акумулятора | 537 Вт*год |
| Призначення | для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 2 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C, прикурювач |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3.5 год |
| Особливості | Power Delivery, Qi бездротова зарядка, З дисплеєм, З ліхтариком, З ручкою |
Опис Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB55 700W (EB55)

Вихідні порти:
1 x USB Type-C вихідний порт 100W.
4 x USB-A вихідний порт 5V/3A.
2 x Розетка змінного струму 220-240V.
1 x Порт прикурювача 230V/60W.
2 x Вихідний порт DC 5521 12V/10А.
2 x Бездротова зарядка (потужність одного виходу макс. 15W).
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB55 700W (EB55)