Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC300 3000W + B300K 2764.8Wh (AC300+B300K)
код: U0662309
2764 Вт*год, для котлів, для смартфонів, для великої побутової техніки, для будинку, LiFePo4, 3000 Вт, мережа, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З індикатором рівня заряду, Підтримка додаткової батареї, чиста синусоїда, Wi-Fi, функція ДБЖ, 29.5 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC300 3000W + B300K 2764.8Wh (AC300+B300K)
| Ємність акумулятора | 2764 Вт*год |
| Призначення | для будинку, для великої побутової техніки, для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В, 220 В, 5 В |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 70% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 6 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 год |
| Особливості | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Wi-Fi, З індикатором рівня заряду, З дисплеєм, Підтримка додаткової батареї, функція ДБЖ, чиста синусоїда |
Опис Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC300 3000W + B300K 2764.8Wh (AC300+B300K)

Параметри входу
Змінний струм: макс. 3000 Вт.
Сонячна енергія: макс. 2400 Вт., VOC 12-150 У пост. струму, 12 А
Вхід автомобіля: 12/24 В від порту прикурювача
Максимальний вхід: 5400 Вт, одночасно з живленням від мережі змінного струму та сонячної енергії
Параметри виходу
Змінний струм: 6 розеток 120 В/20 А 1 розетка 120 В/30 А TT-30, всього 3000 Вт
USB-C: макс.100 Вт.
USB-A: 2 порти USB-A 5 В/3 А; 2 порти USB-A 18 Вт.
Розетки постійного струму: 1 x 12 В/30 А (розетка для автофургона)/ 1 x 24 В/10 А (автомобільна розетка) все регулюється.
Бездротова зарядна панель: 2 х 15 Вт Макс. (для кожної)
2764 Вт*год, для котлів, для смартфонів, для великої побутової техніки, для будинку, LiFePo4, 3000 Вт, мережа, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З індикатором рівня заряду, Підтримка додаткової батареї, чиста синусоїда, Wi-Fi, функція ДБЖ, 29.5 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Характеристики Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC300 3000W + B300K 2764.8Wh (AC300+B300K)
| Ємність акумулятора | 2764 Вт*год |
| Призначення | для будинку, для великої побутової техніки, для котлів, для смартфонів |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В, 220 В, 5 В |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 70% потужності |
| Вихідні інтерфейси | 6 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач), мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 год |
| Особливості | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Wi-Fi, З індикатором рівня заряду, З дисплеєм, Підтримка додаткової батареї, функція ДБЖ, чиста синусоїда |
Опис Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC300 3000W + B300K 2764.8Wh (AC300+B300K)

Параметри входу
Змінний струм: макс. 3000 Вт.
Сонячна енергія: макс. 2400 Вт., VOC 12-150 У пост. струму, 12 А
Вхід автомобіля: 12/24 В від порту прикурювача
Максимальний вхід: 5400 Вт, одночасно з живленням від мережі змінного струму та сонячної енергії
Параметри виходу
Змінний струм: 6 розеток 120 В/20 А 1 розетка 120 В/30 А TT-30, всього 3000 Вт
USB-C: макс.100 Вт.
USB-A: 2 порти USB-A 5 В/3 А; 2 порти USB-A 18 Вт.
Розетки постійного струму: 1 x 12 В/30 А (розетка для автофургона)/ 1 x 24 В/10 А (автомобільна розетка) все регулюється.
Бездротова зарядна панель: 2 х 15 Вт Макс. (для кожної)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше