Характеристики Очисник повітря Idea XJ-3100A
| Спосіб очищення | HEPA фільтр, іонний (електростатичний), вугільний фільтр |
| Додаткові функції | іонізація |
| Застосування | для будинку |
| Спосіб установки | підлоговий |
| Площа обслуговування | 40 м² |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Особливості | автоматичний режим роботи, датчик якості повітря, нічний режим роботи, УФ лампа |
| Тип управління | електронний |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габарити | 480 х 400 х 168 мм |
Опис Очисник повітря Idea XJ-3100A
Іонний очищувач повітря IDEA XJ-3100A ефективно видаляє запахи в повітрі. Автоматичний контроль якості повітря проводиться завдяки датчику запахів. Легке управління різними режимами роботи.
Широкий спектр випромінювання 16 світлодіодних УФ-ламп ефективно вбиває мікроорганізми, стерилізуючи і освіжаючи повітря в приміщенні. Іонний очищувач повітря XJ-3100 ефективно фільтрує тверді частинки розміром менше 1-0,3 мкм. Показує чудовий показник по ефективності уловлювання пилу - до 99,97%.
В іонному очищувачі повітря IDEA XJ-3100 низьке енергоспоживання і високоефективний двигун постійного струму. Супер ефективний комбінований HEPA-фільтр. Широкі можливості бактерицидного дії вдосконалені TiО2 фільтром і світлодіодними УФ-лампами.
Характеристики Очисник повітря Idea XJ-3100A
| Спосіб очищення | HEPA фільтр, іонний (електростатичний), вугільний фільтр |
| Додаткові функції | іонізація |
| Застосування | для будинку |
| Спосіб установки | підлоговий |
| Площа обслуговування | 40 м² |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Особливості | автоматичний режим роботи, датчик якості повітря, нічний режим роботи, УФ лампа |
| Тип управління | електронний |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габарити | 480 х 400 х 168 мм |
Опис Очисник повітря Idea XJ-3100A
Іонний очищувач повітря IDEA XJ-3100A ефективно видаляє запахи в повітрі. Автоматичний контроль якості повітря проводиться завдяки датчику запахів. Легке управління різними режимами роботи.
Широкий спектр випромінювання 16 світлодіодних УФ-ламп ефективно вбиває мікроорганізми, стерилізуючи і освіжаючи повітря в приміщенні. Іонний очищувач повітря XJ-3100 ефективно фільтрує тверді частинки розміром менше 1-0,3 мкм. Показує чудовий показник по ефективності уловлювання пилу - до 99,97%.
В іонному очищувачі повітря IDEA XJ-3100 низьке енергоспоживання і високоефективний двигун постійного струму. Супер ефективний комбінований HEPA-фільтр. Широкі можливості бактерицидного дії вдосконалені TiО2 фільтром і світлодіодними УФ-лампами.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації