Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
| Призначення | поплавкова, спінінгова, фідерна |
| Структура ліски | мононитка |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Діаметр | 0.23 мм |
| Розмотування | 300 м |
| Колір | сірий |
| Навантаження на розрив | 5.3 кг |
| Виробник | Shimano |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
| Призначення | поплавкова, спінінгова, фідерна |
| Структура ліски | мононитка |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Діаметр | 0.23 мм |
| Розмотування | 300 м |
| Колір | сірий |
| Навантаження на розрив | 5.3 кг |
| Виробник | Shimano |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Волосінь Shimano Technium Invisitec 300m 0.225 mm 5.3 kg (2266.70.09)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше